MacPortal

Polecane :

O mnie

Witam. Mam na imię Maciej i występuję w sieci jako DJ Mac. Od zawsze interesuję się radiem. Uwielbiam prowadzić audycje radiowe w internecie. Moja amatorska stacja nazywa się MacRadio i gra muzykę pop, dance i rock.

Od 2008 do 2014 roku prowadziłem audycję  w internetowym radiu pod nazwą 1Radio.org z Londynu. Była to stacja radiowa gdzie każdy DJ mógł prowadzić swoją  własną audycję o określonych porach dnia. Po 6 latach właściciel postanowił założyć  bardziej profesjonalną stację. Jak mu się powiodło to nie wiem.

W 2014 roku zacząłem nadawać w internetowym radiu z Teksasu pod nazwą StriveRadio. Właścicielem był pewien gość o ksywie PT. To było również amatorskie radio, które nie nastawiało się na emitowanie reklam i pozyskanie jak największej ilości słuchaczy. Po prostu graliśmy naszą ulubioną muzykę dzieląc się z innymi. W grudniu 2016 roku właściciel zmarł i zakończyła się moja przygoda.

Od 2017 roku zacząłem dj-ować w irlandzkim radiu o nazwie RustyRadio. Właścicielem jest gość o przezwisku Rusty, który podobnie jak ja prowadzi stronę www, gdzie radio istnieje jako dodatek. Tematyka jego strony jest inna niż typowych stacji radiowych. Promuje on tam nowe talenty muzyczne, którzy przesyłają mu swoje próbne materiały. Coś w stylu „Mam Talent”. Do dnia dzisiejszego prowadzę tam godzinne audycje muzyczne w każdą niedzielę o godz. 22.00 polskiego czasu. Oprócz tego w MacRadio również gram wieczorami (nie codziennie).

Jeśli chcesz posłuchać moich audycji, zapraszam na http://www.rustyradio.com